Верен на своя Блицкриг, на днешния 22 юни но 1941 г.,
Хитлер напада СССР, без да и обяви война.
Както не е обявявал война НА НИКОЯ ДЪРЖАВА!
С едно ЕДИНСТВЕНО изключение!
Обявява война на САЩ!
И това му коства главата!
Цялата икономическа мощ на САЩ се стоварва на главата му!
Днес САЩ имат над 16 ПЪТИ ПО-ГОЛЯМ БВП от Русия! 
Тогава разликата е била още по-фрапираща!
САЩ започват веднага да строят военни заводи направо в Русия.
И обръщат хода на войната…
Преди това, първите месеци цели руски дивизии са преминавали на страната на Хитлер!
Цивилните жителите са посрещали германците с цветя, 
като освобождаващи ги от комунистите и от крепостничеството в колхозите…
Същият крепостнически модел беше приложен и у нас след окупацията на 9.9.1944г..
С т.н жителство и ТКЗС-тата.
Мимоходом бяха избити БЕЗ съд и присъда от АБПФК на БКП, над 40 000 интелигенти и фабриканти.
Над милион бяха засегнати от „мероприятията на народната власт“.
А чрез т.н. „колективизация“ , практически засегнатите бяха 99,99%
С изключение на еничерите на Кремъл ,каквито фактически са АБПФК на БКП!

…На 30 април Хитлер капут в Берлин!
На 7 май Германия подписва капитулация в Реймс,Франция!
Какъв ли „Ден на победата“ празнуват руснаците на 9-ти май?
…И понеже се спекулира с огромният брой жертви на руснаци в хода на войната, ще отбележа следното.
И преди ,и сега, животът на руснака не струва и копейка. 
Случаят с изпепелените от Томахоук вагнеровци, Путин го приключи с „Их там нет“. 
А Айзенхауер без малко да припадне, като чул с каква тактика се похвалил Жуков, 
За пестене на танковете и разминирване на полетата.
Пехотата на руснаците не вървяла след танковете, както е в цял свят, а вървяла пред танковете за да разминират с телата си …
Броят на загиналите, осакатени и обезобразени солдати-пехотинци е смразяващ!
След войната те плъзнали по села и градове да просят с ордените си!
Повечето от тях не били дочакани от съпругите си, които си „намерили лесното“…
Гледката била потресаваща!
Но…за една нощ „проблемът“ е бил разрешен! 
В най-хуманната държава, „где волна дишат человек“
В нощта преди рождения ден на Сталин, всички инвалиди герои-орденоносци изчезнали от улиците!
Били избити или заточени на о.Валаам.
Или в необятния ахипелаг ГУЛАГ…
…За повече подробности чукнете в Гугъл „сталински самовар“ или „Валаам“ и вижте с какви болни мозъци са комунягите…
Това се отнася и за нашите червени шизофреници, страдащи от кремълски синдром: Сидеров,Радев, Нинова, Доган,Каракачанов, Борисов… 
и вся астальная сволач…