На страницата на Недрет Ахмедова, на лични съобщения във ФБ, на телефонни обаждания…
получавам поздравения и пожелания за рождения ми ден.
Благодаря за поздравленията и пожеланията на всички приятели!
Но за минути те са десетки, поради което физически ми е невъзможно да отговоря на всеки…

Радвам се, че сме Фейсбук-приятели!
Но най-доброто пожелание за себе си и за всички нас, нека бъде
да сме и СЪМИШЛЕНИЦИ за ДЕМОКРАТИЧНИ ИЗБОРИ!
Независимо на коя партия или личност всеки от нас симпатизира!

-без „избираеми места“/праг на преференции/, които обезсмислят гласуването за личности!
-за „активна регистрация“, за да изчезнат абсурдните стотици хиляди „мъртви души“ в избирателните списъци“!
-за възможност да се гласува и по пощата, каквато възможност имат ВЪВ ВСИЧКИ демократични държави!
АМИН!
АЛИЛУЯ!