Как ли ще излезем от кар(ан)тината с фалшивите новини на премиера Борисов?
07.05.2020 от Иво Инджев
Как ли ще излезем от кар(ан)тината с фалшивите критики към премиера Борисов?
И към статуквото?
Вече 30 години?
Посткомунистическото статукво, крепящо се върху фалшивите избори!
В гласуване с фалшиви избирателни списъци!
С над милион фалшиви избиратели!
Което е очевидно,
от разминаването в официалните сайтове
на НСИ и ЦИК/ЕСГРАОН/.
Г-н Инджев, можете да плюете върху всичко и върху всички!
Особено галят ухото приказките за Борисов,Нинова,Доган и скачените им съдове Радан и „Иван“ Каракачан.
„Рейтингово“ е, нали?
Г-н Инджев, случайно ли нито дума не продумвате за фундамента?
За опорочаваните демократични избори?
Г-н Инджев, случайно ли, даже цензурирате споменаването на първопричината?
ФАЛШИВИТЕ ИЗБОРИ?
Кой сте вие Иво Инджев?
Вълк в овча кожа?“Под прикритие“ в „дясното“?
Със задача да виете измамно в демократичния сектор?
За да отвличате вниманието от ПЪРВОПРИЧИНАТА на ВСИЧКО ОСТАНАЛО?
ФАЛШИВИТЕ ИЗБОРИ?
