ЦЕНЗУРИРАНО е от Иво Инджев В БЕСЕДКАТА!

Какво празнуват на 9-ти май на Червения площад в Москва?

Парадът на 9-ти май, на Червения площад в Москва, е пропагандно изопачаване на историческите факти!

7-ми май,
1945 -та година.

Главнокомандващият генерал Алфред Йодл подписва в Реймс, Франция, безусловна капитулация.
Германия приключва участието си във войната.

Хитлер вече се е самоубил в 15:30 часа , на 30 април 1945 г.

Първото съветско знаме е издигнато в 22, 30 часа на 30 април.
От щурмовата група на капитан Владимир Маков,
старши сержант Гази Загитов и Александър Лисименко,
сержант Михаил Минин и Алексей Бобров.

На 07 май,в 2.41 ч.
През нощта.
В главната квартира на Съюзническите сили във френския град Реймс.
Подписан е актът за безусловна капитулация на Германия.
От генерал Алфред Йодл .

Тогава какъв е парадът, и защо е на 9-ти, а не на 7-ми май, на Червения площад в Москва?
Сменят ли рождената дата на детето,
ако някой научи са раждането му дни след това?

„И ще познаете истината,
и истината ще ви направи свободни.”
(Иоан 8:32).

ЗАЩО е ЦЕНЗУРИРАНО от Иво Инджев В БЕСЕДКАТА?
Дали е вълк в овча кожа?

Изводите остават за вас…