Явно само формално са съгласни, но всъщност…
въобще не са съгласни с мен, ония КОИТО ТВЪРДЯТ,
че „голата българска истина е, че
ЗА МОМЕНТА ГЕРБ НЯМА АЛТЕРНАТИВА … „
Не Царят е гол, а ТЕ са голи…,
И не съжалявам да им го кажа, че ВСИЧКИ КОИТО ТВЪРДЯТ ТОВА,
са „гола вода“!
Алтернативата НЕ Е в ГЕРБ или която и да е партия или личност!
АЛТЕРНАТИВАТА е в ДЕМОКРАТИЧНИТЕ ИЗБОРИ!
Защото, когато има „избираеми места“/праг на преференциите“ , се обезсилва гласуването за личности!!!
Това е причината т.н.“народни избранници“ да слушкат партийните вождове, сложили ги на „избираеми места“…
ПРОСТ ПРИМЕР от ТИЯ ДНИ:
В Парламента „дискутират“ колко да бъде „партийната субсидия“, която НИЕ ДАНЪКОПЛАТЦИТЕ доброзорлем да им плащаме.
Но не дискутират колко да бъде ДДС НА ДАНЪКОПЛОТЦИТЕ за храни, лекарства, образование и култура, нали?
А знаете ли, че ЕДИНСТВЕНО в България ДДС е дюс/ЕДНАКВО/?
20% ЗА ВСИЧКИ СТОКИ и УСЛУГИ???
ЕДИНСТВЕНО в България ОТ ЦЕЛИЯТ ЕС!!!
В Румъния ДДС на данъкоплатците за храни, лекарства, образование и култура са 9%!!!
В повечето държави в ЕС са 4 или 9%!!!
А има няколко държави в които дори е 0%/ХИЧ/!!!
Ха сега, вие кажете това нашите депутати, „народни избраници“ ли са???
или са избранници/бутончета за гласуване/ на Борисов, Нинова, Карадайъ/Доган/, Каракачанов , Сидеров и Марешки???
Които са ги поДставили на избираемите места…
И чии интереси защитават „народните избранници“???
На избирателите-данъкоплатци, независимо на коя партия или личност симпатизират /гласували или не/, ТУК ДОЛУ???
Или на ШАЙКАТА ТАМ ГОРЕ???
И цялата порпагандна машина и манипулатори-анализатори,
всички „политици“ и цялата „интелигенция“ са впрегнати да отклоняват вниманието,
или да мълчат,за това, че
ЕДИНСТВЕНО в България ОТ ЦЕЛИЯТ ЕС,
ДДС е 20% ЗА ВСИЧКИ СТОКИ и УСЛУГИ…
