Българските комунисти са във възторг от кафявия комунист Хитлер, чиято партия не е фашистка, както е видно от наименованието и:
„НАЦИОНАЛСОЦИАЛИСТИЧЕСКА ГЕРМАНСКА РАБОТНИЧЕСКА ПАРТИЯ“!!!
Но…националСОЦИАЛИСТИЧЕСКА Германия напада СССР , за да изпревари Сталин…
Разузнаването донася на Хитлер, че въпреки пакта за ненападение Рибентроп- Молотов, „Бащата на народите“ се е готвел да нападне Германия, след плячкосването на
населените предимно с германци Естония,Литва, Латвия и Кьонинсберг/днешен анклав Калининград/, който е бил духът и сърцето
на немската,европейската и световната философия…
От приятели И НА Хитлер, И НА Сталин, българските комунисти веднага обръщат палачинката.
Обявяват се за АНТИФАШИСТИ, за да избегнат думичката националСОЦИАЛИСТИ…
Хитлер взаимства СОЦИАЛИЗМА/и концлагерите/ от СССР.
Но Хитлер взаимства също от СССР и най-известният си символ, СВАСТИКАТА!
Комунистическата пропаганда у нас маскират социализма на Хитлер, зад фашизма на Мусолини,
въприки че Мусолини няма нищо общо със социализма, за разлика от Хитлер.
Въпросът със СВАСТИКАТА на Хитлер взаимствана от СССР, обаче няма с какво да го маскират!
Затова комунистическата пропаганда у нас го е затрупвала с камара…МЪЛЧАНИЕ и до днес!!!
Но… ФАКТИТЕ и ДОКУМЕНТИТЕ крещят изпод камарата мълчание!
Ето само част от тях:
-Приказ № 213 още от 1919г. ,на командващият Юго-Източният фронт, за използване на свастиката за наръкавен знак.
-Нагръден знак.
