Засега ще кажем предварително само няколко неща!

1.Ще продължи вече 34годишният
противоконституционен изборджилък.
2.Поради абсурдния противоконституционен праг на преференциите,
отново, както досега,
няма да бъде избран нито един от независимите кандидати!
3.Поради противоконституционното привилегироване на водачите на партийни листи
с гласовете на неотбелязалите преференции,
абсолютно всички водачи на листи ще бъдат „избрани“ за депутати, дори никой от симпатизантите на партии,
да не е дал преферецията си за тях.
4.Въпреки че Главният прокурор Гешев е с юридическа диплома не от университет, а от милициотерски ПУЦ,
не ни се вярва да не е чел чл.6 ал.2. от конституцията на Република България.

4-ти март,
2023-та година.

ЦИК-
Избори за Народно събрание-
2 април 2023-
Кандидатски листи.

Двамата са независимите кандидати:
Веселин Марешки във Варна
и Милен Милев в Ловеч.

БСП за България

Благоевград

  1. Корнелия Петрова Нинова

Бургас

  1. Петър Георгиев Кънев

Варна

  1. Борислав Гуцанов Гуцанов

Велико Търново

  1. Кристиан Иванов Вигенин

Видин

  1. Филип Стефанов Попов

Враца

  1. Атанас Зафиров Зафиров

Габрово

  1. Драгомир Велков Стойнев

Добрич

  1. Мая Йорданова Димитрова

Кърджали

  1. Жени Стайкова Николова

Кюстендил

  1. Бойко Любомиров Клечков

Ловеч

  1. Ирена Тодорова Анастасова

Монтана

  1. СТОЯН МИХАЙЛОВ МИРЧЕВ

Пазарджик

  1. Драгомир Велков Стойнев

Перник

  1. Борис Цветков Цветков

Плевен

  1. Румен Василев Гечев

Пловдив 16

  1. Иван Богомилов Петков

Пловдив 17

  1. Манол Трифонов Генов

Разград

  1. Наско Борисов Анастасов

Русе

  1. Иван Валентинов Иванов

Силистра

  1. Иво Боянов Атанасов

Сливен

  1. Деян Цанков Дечев

Смолян

  1. Георги Георгиев Михайлов

София 23

  1. Христо Танчев Проданов

София 24

  1. Георги Страхилов Свиленски

София 25

  1. Корнелия Петрова Нинова

София 25

  1. Корнелия Петрова Нинова

София област

  1. Иван Ивайлов Ченчев

Стара Загора

  1. Георги Янчев Гьоков

Търговище

  1. Борислав Гуцанов Гуцанов

Хасково

  1. Атанас Зафиров Зафиров

Шумен

  1. Иван Валентинов Иванов

Ямбол

1. Кристиан Иванов Вигенин

ГЕРБ-СДС

Благоевград

  1. Росен Димитров Желязков

Бургас

  1. Жечо Дончев Станков

Варна

  1. Даниел Павлов Митов

Велико Търново

  1. Костадин Георгиев Ангелов

Видин

  1. Росица Любенова Кирова

Враца

  1. Красен Георгиев Кръстев

Габрово

  1. Томислав Пейков Дончев

Добрич

  1. Деница Евгениева Сачева

Кърджали

  1. Цвета Вълчева Караянчева

Кюстендил

  1. Христо Богомилов Терзийски

Ловеч

  1. Николай Нанков Нанков

Монтана

  1. ИРЕНА МЕТОДИЕВА ДИМОВА

Пазарджик

  1. Екатерина Спасова Гечева-Захариева

Перник

  1. Георг Даниелов Георгиев

Плевен

  1. Пламен Тачев Петров

Пловдив 16

  1. Бойко Методиев Борисов

Пловдив 17

  1. Вежди Летиф Рашидов

Разград

  1. Десислава Вълчева Атанасова

Русе

  1. Десислава Вълчева Атанасова

Силистра

  1. Ивелин Статев Иванов

Сливен

  1. Десислава Жекова Танева

Смолян

  1. Красимир Митков Събев

София 23

  1. Румен Димитров Христов

София 24

  1. Тома Любомиров Биков

София 25

  1. Бойко Методиев Борисов

София област

  1. Младен Найденов Маринов

Стара Загора

  1. Красимир Георгиев Вълчев

Търговище

  1. Теменужка Петрова Петкова

Хасково

  1. Делян Александров Добрев

Шумен

  1. Красимир Георгиев Вълчев

Ямбол

1. Димитър Ангелов Иванов

ВЪЗРАЖДАНЕ

Благоевград

  1. Цончо Томов Ганев

Бургас

  1. Цончо Томов Ганев

Варна

  1. Костадин Тодоров Костадинов

Велико Търново

  1. Станислав Добринов Стоянов

Видин

  1. Валери Иванов Сираков

Враца

  1. Ивайло Василев Папов

Габрово

  1. Даниел Петров Петров

Добрич

  1. Константина Венциславова Петрова

Кърджали

  1. Георги Николаев Георгиев

Кюстендил

  1. Димчо Димитров Димчев

Ловеч

  1. Николай Георгиев Дренчев

Пазарджик

  1. Стоян Николов Таслаков

Перник

  1. Димо Георгиев Дренчев

Плевен

  1. Ивелин Първанов Първанов

Пловдив 16

  1. Ангел Жеков Георгиев

Пловдив 17

  1. Стоян Николов Таслаков

Разград

  1. Ивайло Иванов Хъневски

Русе

  1. Златан Стоянов Златанов

Силистра

  1. Маргарита Атанасова Генчева

Сливен

  1. Климент Пламенов Шопов

Смолян

  1. Ангел Жеков Георгиев

София 23

  1. Николай Георгиев Дренчев

София 24

  1. Петър Николаев Петров

София 25

  1. Костадин Тодоров Костадинов

София област

  1. Александър Димитров Арангелов

Стара Загора

  1. Искра Михайлова Михайлова

Търговище

  1. Юлиян Каменов Губатов

Хасково

  1. Георги Николаев Георгиев

Шумен

  1. Веселин Миленов Вешев

Ямбол

  1. Никола Ангелов Димитров

  1. Коалиция Продължаваме Промяната-Демократична България

Благоевград

  1. Андрей Атанасов Гюров

Бургас

  1. Константин Живков Бачийски

Варна

  1. Даниел Максим Лорер

Велико Търново

  1. Людмила Николаева Илиева

Видин

  1. Любен Иванов Иванов

Враца

  1. Деница Димитрова Симеонова

Враца

  1. Деница Димитрова Симеонова

Габрово

  1. Явор Руменов Божанков

Добрич

  1. Ивайло Николаев Мирчев

Кърджали

  1. Атанас Петров Атанасов

Кюстендил

  1. Георги Николаев Стамов

Ловеч

  1. Искрен Цветославов Арабаджиев

Монтана

  1. ВАНИНА ДИМИТРОВА ВЕЦИНА

Пазарджик

  1. Ивайло Валентинов Шотев

Перник

  1. Бойко Илиев Рашков

Плевен

  1. Радостин Петев Василев

Пловдив 16

  1. Никола Георгиев Минчев

Пловдив 17

  1. Росен Добрев Костурков

Разград

  1. Антоанета Димитрова Цонева

Русе

  1. Мартин Димитров Димитров

Силистра

  1. Стоян Иванов Георгиев

Сливен

  1. Татяна Славова Султанова-Сивева

Смолян

  1. Михал Григоров Камбарев

София 23

  1. Кирил Петков Петков

София 24

  1. Христо Любомиров Иванов

София 25

  1. Христо Христов Петров

София област

  1. Александър Димитров Симидчиев

Стара Загора

  1. Радослав Стефанов Рибарски

Търговище

  1. Илина Симеонова Мутафчиева

Хасково

  1. Асен Васков Василев

Шумен

  1. Николай Денков Денков

Ямбол

  1. Мирослав Николаев Иванов

13.ДПС

Благоевград

  1. Делян Славчев Пеевски

Бургас

  1. Севим Исмаил Али

Варна

  1. Филиз Хакъева Хюсменова

Велико Търново

  1. Йордан Кирилов Цоне

Видин

  1. Станислав Димитров Анастасов

Враца

  1. Цветан Иванов Енчев

Габрово

  1. Юсеин Хасанов Вейселов

Добрич

  1. Ертен Белгинова Анисова

Кърджали

  1. Мустафа Сали Карадайъ

Кюстендил

  1. Шейхриар Неждет Златарска

Кюстендил

  1. Шейхриар Неждет Златарска

Ловеч

  1. Станислав Димитров Анастасов

Монтана

  1. ДИМИТЪР ИВАНОВ АВРАМОВ

Пазарджик

  1. Делян Славчев Пеевски

Пазарджик

  1. Делян Славчев Пеевски

Плевен

  1. Марио Киров Рангелов

Перник

  1. Александър Несторов Несторов

Пловдив 16

  1. Танер Мехмед Али

Пловдив 17

  1. Рамадан Байрам Аталай

Разград

  1. Ахмед Реджебов Ахмедов

Русе

  1. Ализан Нихат Яхова

Силистра

  1. Джевдет Ибрям Чакъров

Сливен

  1. Хатидже Мехмедова Георгиева

Смолян

  1. Хайри Реджебов Садъков

София 23

  1. Валентин Йовков Тончев

София 24

  1. Едиз-Ханиф Баязидов Саидов

София 25

  1. Цветан Иванов Енчев

София област

  1. Петър Пандушев Чобанов

Стара Загора

  1. Халил Реджепов Летифов

Търговище

  1. Джейхан Хасанов Ибрямов

Хасково

  1. Сезгин Юсеин Мехмед

Шумен

  1. Мустафа Сали Карадайъ

Ямбол

1. Петър Пандушев Чобанов

,,Предай нататък…
„Слава Україні! Героям слава!“

Посещавайте сайта на КЛУБ ИЛИЯ МИНЕВ.