Избори 02.10.2022.

Ако конят знаеше каква сила притежава,
Нямаше никой да можеше да го яха!

……………………………

Предварително декларираме, че
нито внушаваме да не се гласува на изборите,
нито агитираме кой за кого да гласува!

В България има гласуване,
но няма избори.

Защото партийните централи са узурпирали чл.1-ви на Конституцията на РБ.
Чрез прагът на преференции/изираеми места/
и привилегироване на водачите на листи
с гласовете на неотбелязалите преференции!

Това престъпно деяние се реализира от партийните централи,
в съучастие с цялата изпълнителна власт,Президенство,
прокуратура,съд,медии и прислужващите ги интелектуалци!

Заради абсурдния праг на праференции,
още по-трагично е положението при независимите дандидати!
Затова вече 33 години няма избран нито един
непартиен кандидат!

Това ще го докажем на практика след изборите,
Като отново публикуваме списъка
на вече избраните „народни“ представители в българското Народно събрание.

Страницата на ЦИК е публична
и всеки може да провери достоверността на изложеното тук;

Нарушителите на основния закон, Конституцията на РБ,
са престъпници!
Независимо дали са замършили Харвард или Милиционерската школа в Симеоново.

Незнанието на закона не оневинява деянието на престъпника!

……………………………
Избори 02.10.2022.

ЦИКИзбори за Народно събрание 2 октомври 2022Кандидатски листи

Водачи на Кандидатски листи на първите две най-големи партии и коалиции

Избирателен район
Благоевград
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Росен Димитров Желязков

Избирателен район
Бургас
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Жечо Дончев Станков

Избирателен район
Варна
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Даниел Павлов Митов

Избирателен район
Велико Търново
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Костадин Георгиев Ангелов

Избирателен район
Видин
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Росица Любенова Кирова

Избирателен район
Враца
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Петя Цветанова Аврамова

Избирателен район
Габрово
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Томислав Пейков Дончев

Избирателен район
Добрич
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Деница Евгениева Сачева

Избирателен район
Кърджали
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Цвета Вълчева Караянчева

Избирателен район
Кюстендил
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Христо Богомилов Терзийски

Избирателен район
Ловеч
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Николай Нанков Нанков

Избирателен район
Монтана
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Ирена Методиева Димова

Избирателен район
Пазарджик
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Екатерина Спасова Гечева-Захариева

Избирателен район
Перник
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Кирил Миланов Ананиев

Избирателен район
Плевен
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Пламен Тачев Петров

Избирателен район
Пловдив 16
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Бойко Методиев Борисов

Избирателен район
Пловдив 17
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Десислава Цветанчова Трифонова

Избирателен район
Разград
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Десислава Вълчева Атанасова

Избирателен район
Русе
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Десислава Вълчева Атанасова

Избирателен район
Силистра
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Ивелин Статев Иванов

Избирателен район
Сливен
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Десислава Жекова Танева

Избирателен район
Смолян
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Красимир Митков Събев

Избирателен район
София 23
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Румен Димитров Христов

Избирателен район
София 24
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Тома Любомиров Биков

Избирателен район
София 25
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Бойко Методиев Борисов

Избирателен район
София област
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Младен Найденов Маринов

Избирателен район
Стара Загора
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Красимир Георгиев Вълчев

Избирателен район
Търговище
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Теменужка Петрова Петкова

Избирателен район
Хасково
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Делян Александров Добрев

Избирателен район
Шумен
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Красимир Георгиев Вълчев

Избирателен район
Ямбол
Партия, коалиция или инициативен комитет
[24] ГЕРБ-СДС

  1. Димитър Ангелов Иванов

КЛУБ ИЛИЯ МИНЕВ…Предай нататък…

……………………………………………………………………………………………………………………

Избирателен район
Шумен
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Николай Денков Денков

Избирателен район
Хасково
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Асен Васков Василев

Избирателен район
Търговище
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Даниел Максим Лорер

Избирателен район
Стара Загора
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Радослав Стефанов Рибарски

Избирателен район
София област
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Александър Димитров Дунчев

Избирателен район
София 25
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Христо Христов Петров

Избирателен район
София 24
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Кирил Петков Петков

Избирателен район
София 23
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Асен Васков Василев

Избирателен район
Сливен
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Татяна Славова Султанова-Сивева

Избирателен район
Силистра
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Стоян Иванов Георгиев

Избирателен район
Русе
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Николай Йорданов Събев

Избирателен район
Разград
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Марин Шишев Шишев

Избирателен район
Пловдив 17
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Росен Добрев Костурков

Избирателен район
Пловдив 16
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Никола Георгиев Минчев

Избирателен район
Плевен
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Иван Маркос Христанов

Избирателен район
Перник
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Бойко Илиев Рашков

Избирателен район
Пазарджик
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Ивайло Валентинов Шотев

Избирателен район
Монтана
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Инна Владимирова Иванова

Избирателен район
Ловеч
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Искрен Цветославов Арабаджиев

Избирателен район
Кюстендил
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Георги Николаев Стамов

Избирателен район
Кърджали
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Никола Георгиев Минчев

Избирателен район
Добрич
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Йорданка Яникова Костадинова

Избирателен район
Габрово
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Радостин Петев Василев

Избирателен район
Враца
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Деница Димитрова Симеонова

Избирателен район
Видин
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Иво Георгиев Атанасов

Избирателен район
Велико Търново
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Йордан Ивов Терзийски

Избирателен район
Варна
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Даниел Максим Лорер

Избирателен район
Бургас
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Константин Живков Бачийски

Избирателен район
Благоевград
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Андрей Атанасов Гюров

Избирателен район
Ямбол
Партия, коалиция или инициативен комитет
[9] Продължаваме Промяната

  1. Мирослав Николаев Иванов

КЛУБ ИЛИЯ МИНЕВ…Предай нататък…