В БЕСЕДКАТА

Двете лица на всеки задник

КЛУБ ИЛИЯ МИНЕВ
24.06.2020 в 17:37
Коментарът ви очаква одобрение.

България дъно няма!
Абсурдно е наистина, но е истина!

ГЕ-Гешефт Еднокушийник,
СС-Борисов, “спикам сладко” до нощно шкафче с милиони евро и кюлчета злато,
и ФД-Пеевски, фантомният депутат нестъпващ в НС,
след като докопаха властта в противоконституционни избори
с над милион фалшиви гласоподаватели в списъците,
и с “избираеми места” и водачи на листи,
Хунтата вече гази наред Конституцията на Република България!

Прокуратурата, бухалката на Хунтата ГЕ-Гешефт Еднокушийник, СС-Борисов и Фантомният Пеевски
днес стигна дъното на България, където няма дъно!

“Специализираната прокуратура разкри още допълнителна скандална информация от чатовете между президентския секретар Пламен Узунов
и бизнесмена от Русе Пламен Бобоков, от които се вижда, че разнообразието на специфичните услуги от страна на човека
от екипа на президента продължава. От тази експертиза вече лъсват и доказателства за “търговия с влияние”,
което е състав на престъпление.

Примерите от новопубликуваните доказателства на Спецпрокуратурата с днешна дата разкриват КАДРУВАНЕ през Узунов
за назначаване на определени хора за посланици в полза на Бобоков,…”

Президентът назначавал за посланици кадри на Бобоков, посредничел Узунов
24 юни 2020 15:20
Автор:
DarikNews.bg

Гешефт, ще осъдиш ли DarikNews.bg за хибридната война срещу българите?
Премиерът не е протестирал пред Прокуратурата, че Президентът е нарушил Чл. 98.ал.6. и е назначил някой друг за посланик,
вместо предложените от МИНИСТЕРСКИЯ СЪВЕТ, нали?

Чл. 98.ал.6.
Президентът на републиката:

  1. назначава и освобождава от длъжност ръководителите на дипломатическите представителства и
    постоянните представители на Република България при международни организации ПО ПРЕДЛОЖЕНИЕ на МИНИСТЕРСКИЯ СЪВЕТ…”

Гешефт Еднокушийника е прокурорската бухалка на Хунтата!

Докараха ни до там, че няма спасение от Хунтата по цивилизован начин, чрез избори!
Докараха ни до там, че спасението от Хунтата е в сопите на шопите!
Като им нахулят белите ризи без ръкави и раираните костюми…

Иначе, единствени в бившия соц.лагер, след ДС-ти ноември,
отново ще се появят под вънкашност чужда и със име ново…

Абсурдно е в ЕС, наистина!

Хунта в България, член на ЕС и НАТО?
Абсурдно е, наистина!
Но е истина!
Нали?