Борисов е невероятен некадърник!
След като изхарчи милиард от джобовете ни за тръбопровод за вода от Белмекен,
оказа се, че тръбопроводът тече като решето и Перник пак е на сухо.
Борисов е невероятен некадърник!
Издави перничани и при воден режим!
„Първоначално мислехме, че аварията е вследствие на дъждовната вода, която е преляла над дигата и е отмила част от нея.
Сега обаче се убеждаваме, че е имало проблем някъде в дълбочина, който е работил дълго време”,
каза пред NOVA кметът на града Станислав Владимиров.
Скъсала се е дигата на шламохранилището на ТЕЦ „Република“ в Перник.
Евакуирани са всички къщи, както и блоковете от ниската част на кв. „Калкас”.
„Проведох разговори и с премиера Борисов.
Той изпрати на терен министрите Младен Маринов, Емил Димитров и Емил Караниколов”…
Временно движението от 78-ми км до 86-ти км по път I-6 София-Перник в участъка от
п.в. „Марина Бара“ до п.в. „Църква“ се ограничава поради наводняване на платното за движение.
Веднага досъдебното производство е взето на специален надзор от Апелативна прокуратура-София.
Веднага Гешев замита дирите на престъплението, които водят
до невероятно некадърния премиер Борисов!
Издавил жадните и некъпани, вече над половин година перничани…
