Страната беше разделена на 31 многомандатни избирателни района.
Участваха 30 партии и коалиции.
6895 кандидатстваха за 240 депутатски места.

ЦИК вече обяви новите 240 депутати.
Списъкът е окончателен!
Всички, които водеха по две листи направиха своя избор!
Всички преференции бяха отчетени.

На практика се доказа това, което за което предварително ви уведомихме!
В България изборите продължават да са недемократични!
В България изборите продължават да са по комунистически!
Партийните централи, чрез незаконният избирателен закон,
са узурпирали народният суверинитет, в чл.1 и чл.6 на конституцията на РБ!

И всичко това е под покровителството на престъпната Прокуратура!

България е единствената държава в ЕС:
-Без активна регистрация!С над милион фалшиви мъртви души във фалшивите избирателни списъци!
-Без гласуване по пощата!

В Парламента влизат подставените като водачите на листи
и предварителто подстовените на избираемо място!

Ето защо в Парламента няма народни представители, а защитници на партокрацията и на олигархията!
Ето защо българия продължава да затъва на дъното на ЕС!

Изборът на депутати изобщо не зависи от преференциите и желанието на симпатизантите на партиите!

Изборът на депутати изобщо зависи от това, дали предварително са подставени на „избираемо място“ от партийната олигархия!

Потвърждение на гореизложеното ВИЖТЕ ТУК

  1. БЛАГОЕВГРАД – 11 мандата

ГЕРБ – СДС:

  1. Стефан Апостолов-предварително подставен на „избираемо място“!
  2. Александър Мацурев-предварително подставен на „избираемо място“!
  3. Георги Динев-предварително подставен на „избираемо място“!
  4. Стоян Стоев-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Георги Михайлов-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. Богдан Боцев-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Халил Летифов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Елхан Кълков-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

  1. Илко Стоянов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Георги Попов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Демократична България – Обединение“:

1.Иван Димитров-водач на листа-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. БУРГАС – 14 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Любен Дилов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Ивелина Василева-предварително подставена на „избираемо място“!

3.Деница Николова-предварително подставена на „избираемо място“!

4.Димитър Петров-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Ивайло Вълчев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Димитър Гърдев-предварително подставен на „избираемо място“!

3.Алксандър Марков-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Петър Кънев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Тодор Байчев-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Севим Али-предварително подставена на „избираемо място“!

2.Ешереф Ешереф-предварително подставен на „избираемо място“!

„Изправи се! Мутри вън!:

1.Живко Табаков-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Драгомир Ошавков-предварително подставен на „избираемо място“!

„Демократична България – Обединение“

1.Димитър Найденов-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. ВАРНА – 15 мандата

ГЕРБ – СДС:

  1. Славена Точева-предварително подставена на „избираемо място“!
  2. Страцимир Павлов-предварително подставен на „избираемо място“!

3.Таня Петрова-предварително подставена на „избираемо място“!

5.Павел Христов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

  1. Любомир Каримански-предварително подставен на „избираемо място“!
  2. Бойко Кафеджиев-предварително подставен на „избираемо място“!
  3. Ивайло Кожухаров-предварително подставен на „избираемо място“!
  4. Кирил Симеонов-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Борислав Гуцанов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Филчо Филев-предварително подставен на „избираемо място“!

„Демократична България“:

1.Стоян Михалев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Стела Николова-предварително подставена на „избираемо място“!

ДПС:

1.Ерджан Ебатин-предварително подставен на „избираемо място“!

„Изправи се! Мутри вън!“:

1.Татяна Тотева-предварително подставена на „избираемо място“!

  1. ВЕЛИКО ТЪРНОВО – 8 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Костадин Ангелов-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. Димитър Николов-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Явор Божанков-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Весела Лечева-предварително подставена на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

  1. Момчил Иванов-предварително подставен на „избираемо място“!
  2. Христо Дочев-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Мастън Мастънов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Демократична България – Обединение“:

1.Калоян Янков-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. ВИДИН – 4 мандата

ГЕРБ – СДС:

  1. Росица Кирова-предварително подставена на „избираемо място“!

2.Александър Матеев-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Филип Попов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Иво Атанасов-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. ВРАЦА – 6 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Петя Аврамова-предварително подставена на „избираемо място“!

2.Красен Кръстев-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

  1. Иван Хиновски-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Атанас Попдимитров-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Йордан Цонев-предварително подставен на „избираемо място“!

„Изправи се! Мутри вън!“:

1.Андрей Вълчев-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. ГАБРОВО – 4 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Томислав Дончев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Невена Минева-предварително подставена на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Деляна Пешева-предварително подставена на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Крум Дончев-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. ДОБРИЧ – 6 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Деница Сачева-предварително подставена на „избираемо място“!

2.Красимир Николов-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Мая Димитрова-предварително подставена на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Дилян Господинов-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Хасан Адемов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Демократична България – Обединение“:

1.Албена Върбанова-предварително подставена на „избираемо място“!

  1. КЪРДЖАЛИ- 5 мандата

ДПС:

1.Мукаддес Налбант-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Байрам Байрам-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. Адлен Шевкед-предварително подставен на „избираемо място“!

ГЕРБ – СДС:

1.Цвета Караянчева-предварително подставена на „избираемо място“!

„Изправи се! Мутри вън!:

1.Максим Генчев-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. КЮСТЕНДИЛ – 4 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Христо Терзийски-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Михаела Крумова-предварително подставена на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Румен Георгиев-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

  1. Виктория Василева-предварително подставена на „избираемо място“!
  2. ЛОВЕЧ – 5 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Николай Нанков-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Иван Миховски-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Станислав Балабанов-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Ирена Атанасова-предварително подставена на „избираемо място“!

ДПС:

1.Рушен Риза-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. МОНТАНА – 5 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Ирена Димова-предварително подставена на „избираемо място“!

2.Илия Лазаров–предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Атанас Костадинов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Пламен Абровски-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

  1. Димитър Аврамов-предварително подставен на „избираемо място“!
  2. ПАЗАРДЖИК – 9 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Екатерина Захариева-предварително подставена на „избираемо място“!

2.Димитър Гечев-предварително подставен на „избираемо място“!

3.Стефан Мирев-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Пламен Милев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Петя Цанкова-предварително подставена на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

  1. Тодор Василев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Светослав Георгиев-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Юмер Хамза-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Сергей Кичиков-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. ПЕРНИК – 4 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Кирил Ананиев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Десислава Ахладова-Атанасова-предварително подставена на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

  1. Галя Бърдарска-предварително подставена на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Стоян Мирчев-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. ПЛЕВЕН – 9 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Григор Горчев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Александър Николов-предварително подставен на „избираемо място“!

3.Пламен Петров-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“ :

1.Радостин Василев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Александър Александров-предварително подставен на „избираемо място“!

3.Александър Тодоров-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Румен Гечев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Илиян Йончев-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Велислава Кръстева-предварително подставена на „избираемо място“!

  1. ПЛОВДИВ-ГРАД – 11 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Иван Тотев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Вежди Рашидов-предварително подставен на „избираемо място“!

3.Радомир Чолаков-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“ :

1.Тошко Йрданов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Антоанета Стефанова-предварително подставена на „избираемо място“!

3.Теофора Пенева-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

  1. Иво Христов-предварително подставен на „избираемо място“!
  2. Иван Петков-предварително подставен на „избираемо място“!

„Демократична България – Обединение“:

1.Манол Пейков-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. Ивайло Старибратов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Изправи се! Мутри вън!:

  1. Мария Капон-предварително подставена на „избираемо място“!
  2. ПЛОВДИВ-ОБЛАСТ – 11 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Дани Каназирева-предварително подставена на „избираемо място“!

2.Младен Шишков-предварително подставен на „избираемо място“!

3.Данка Зидарова-Люртова-предварително подставена на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Манол Генов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Веска Ненчева-предварително подставена на „избираемо място“!

3.Енко Найденов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“ :

1.Танер Тюркоглу-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Лъчезар Бакърджиев-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Рамадан Аталай-предварително подставен на „избираемо място“!

„Демократична България – Обединение“:

1.Велизар Шаламанов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Изправи се! Мутри вън!:

1.Румен Йончев-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. РАЗГРАД – 4 мандата

ДПС:

1.Ахмед Ахмедов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Ихсан Хаккъ-предварително подставен на „избираемо място“!

ГЕРБ- СДС:

1.Десислава Атанасова-предварително подставена на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Драгомир Петров-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. РУСЕ – 8 мандата

„Има такъв народ“:

1.Светлин Стоянов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Васил Георгиев-предварително подставен на „избираемо място“!

ГЕРБ – СДС:

1.Красен Кралев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Пламен Нунев-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Крум Зарков-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Пламен Рашев-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Бюрхан Абазов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Демократична България – Обединение“:

1.Митко Кунчев-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. СИЛИСТРА – 4 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Тодор Тодоров-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Джевдет Чакъров-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Вяра Емилова-предварително подставена на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

  1. Петър Димитров-предварително подставен на „избираемо място“!
  2. СЛИВЕН – 6 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Десислава Танева-предварително подставена на „избираемо място“!

2.Мария Белова-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Атанас Зафиров-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Власимир Русев-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Хатидже Георгиева-предварително подставена на „избираемо място“!

„Демократична България – Обединение“:

1.Димитър Сяров-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. СМОЛЯН – 4 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Даниела Дариткова-Проданова-предварително подставена на „избираемо място“!

ДПС:

1.Хайри Садъков-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Александър Вълчев-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Александър Симов-предварително подставен на „избираемо място“!

23 МИР СОФИЯ – 16 мандата

„Демократична България“:

1.Атанас Атанасов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Антоанета Цонева-предварително подставена на „избираемо място“!

3.Петър Маринов-предварително подставен на „избираемо място“!

4.Надежда Йорданова-предварително подставена на „избираемо място“!

5.Георги Ганев-предварително подставен на „избираемо място“!

6.Иван Велов-предварително подставен на „избираемо място“!

ГЕРБ – СДС:

1.Румен Христов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Александър Ненков-предварително подставен на „избираемо място“!

3.Димитър Главчев-предварително подставен на „избираемо място“!

4.Миляна Дамянова-предварително подставена на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Андрей Чорбанов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Ива Йорданова-Рупчева-предварително подставена на „избираемо място“!

3.Андрей Михайлов-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Христо Проданов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Благовест Кирилов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Изправи се! Мутри вън!“:

1.Мая Манолова-Найденова-предварително подставена на „избираемо място“!

24 МИР СОФИЯ – 12 мандата

„Демократична България – Обединение“:

1.Владислав Панев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Ивайло Мирчев-предварително подставен на „избираемо място“!

3.Мартин Димитров

4.Цецка Бачкова-предварително подставена на „избираемо място“!

ГЕРБ – СДС:

1.Росен Желязков-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Тома Биков-предварително подставен на „избираемо място“!

3.Евгения Алексиева-предварително подставена на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Мика Зайкова-предварително подставена на „избираемо място“!

2.Антон Адамов-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Георги Свиленски-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Борис Цветков-предварително подставен на „избираемо място“!

„Изправи се! Мутри вън!“:

1.Арман Бабикян-предварително подставен на „избираемо място“!

25 МИР СОФИЯ – 14 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Даниел Митов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Анна Александрова-предварително подставена на „избираемо място“!

3.Лъчезар Иванов-предварително подставен на „избираемо място“!

4.Христо Гаджев-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Филип Станев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Пламен Данаилов-предварително подставен на „избираемо място“!

3.Пламен Николов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Демократична България – Обединение“:

  1. Христо Иванов-предварително подставен на „избираемо място“!
  2. Борислав Сандов-предварително подставен на „избираемо място“!
  3. Бонка Василева-предварително подставена на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Корнелия Нинова-предварително подставена на „избираемо място“!

  1. Иван Димитров-предварително подставен на „избираемо място“!

„Изправи се! Мутри вън!:

1.Николай Хаджигенов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Валентина Василева-Филаделфевс-предварително подставена на „избираемо място“!

26 МИР СОФИЯ – ОБЛАСТ – 8 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Младен Маринов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Валентин Милушев-предварително подставен на „избираемо място“!

3.Николина Ангелкова-предварително подставена на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Георги Георгиев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Никола Кръстев-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Иван Ченчев-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Цветан Енчев-предварително подставен на „избираемо място“!

„Демократична България – Обединение“:

1.Александър Симидчиев-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. СТАРА ЗАГОРА – 11 мандата

ГЕРБ- СДС:

  1. Маноил Манев-предварително подставен на „избираемо място“!
  2. Илиана Жекова-предварително подставена на „избираемо място“!
  3. Лъчезар Борисов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Станислав Трифонов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Тихомир Тенев-предварително подставен на „избираемо място“!

3.Живка Железова-предварително подставена на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Георги Гьоков-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. Драгомир Стойнев-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Тунджай Йозтюрк-предварително подставен на „избираемо място“!

„Демократична България – Обединение“:

1.Атанас Славов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Изправи се! Мутри вън!“:

1.Светослав Колев-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. ТЪРГОВИЩЕ – 4 мандата

ДПС:

1.Джейхан Ибрямов-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Имрен Мехмедова-предварително подставена на „избираемо място“!

ГЕРБ:

1.Теменужка Петкова-предварително подставена на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Кольо Колев-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. ХАСКОВО – 8 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Георги Станков-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Делян Добрев-предварително подставен на „избираемо място“!

3.Сашо Савов-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Велизар Енчев-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

  1. Силви Петров-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Сезгин Мехмед-предварително подставен на „избираемо място“!

„Демократична България – Обединение“:

1.Катя Панева-предварително подставена на „избираемо място“!

„Изправи се! Мутри вън!“:

1.Минко Ангелов-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. ШУМЕН – 6 мандата

ГЕРБ – СДС:

1.Красимир Вълчев-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Илтер Садъков-предварително подставен на „избираемо място“!

ДПС:

1.Мустафа Карадайъ-предварително подставен на „избираемо място“!

2.Хамид Хамид-предварително подставен на „избираемо място“!

„БСП за България“:

1.Иван Иванов-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

1.Йордан Стоянов-предварително подставен на „избираемо място“!

  1. ЯМБОЛ – 4 мандата

„БСП за България“:

1.Кристиян Вигенин-предварително подставен на „избираемо място“!

ГЕРБ – СДС:

1.Станислав Говедаров-предварително подставен на „избираемо място“!

„Има такъв народ“:

  1. Златомира Карагеоргиева-Мострова-предварително подставена на „избираемо място“!

„Изправи се! Мутри вън!:

1.Станчо Ставрев-предварително подставен на „избираемо място“!

Има ли все още някой да се заблуждава, че
изборите в България продължават да са по комунистически?
С партии, клонинги на БКП!

Има ли все още някой да се заблуждава, че
изборите в България са демократични?

Има ли все още някой да се заблуждава, че
изборите в България не са противоконституционни, ерго незаконни?
Под покровителството на престъпната Прокуратура!

Трябва ли да плащаме данъците си на незаконната власт?